Co: PSČ (místo): Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Knihy > Encyklopedie > Inzerát č. 83935737

Kategorie

A-Z encyklopedie zahradních rostlin, PC 1700 kč

- [3.1. 2018]

A-Z encyklopedie zahradních rostlin, PC 1700 kč - 1

A-Z encyklopedie zahradních rostlin, PC 1700 kč - 1
A-Z encyklopedie zahradních rostlin, PC 1700 kč - 2
A-Z encyklopedie zahradních rostlin, PC 1700 kč - 3
Nabízím knihu A-Z encyklopedie zahradních rostlin. Použili jsme ji při zakládání naší zahrady a byla nám velmi nápomocna. Rád bych ji proto nabídl dál někomu, komu může velmi dobře posloužit. Knihu jsem před pár lety kupoval za 1700 kč a stále si svou cenu drží, viz odkaz https://www.kosmas.cz/knihy/143335/a-z-encykl opedie-zahradnich-rostlin-taska/

kniha je napsána ve slovenském jazyce a měla poškozenou vazbu, kterou bylo nutno opravit. Dle fotek ale lze vidět, že je ve 100% dobrém stavu. Nabízím ji za cenu 600 kč.

text distributora:

Obsáhlá, detailní a bohatě ilustrovaná encyklopedie s více než 15 500 abecedně seřazenými okrasnými rostlinami. Na své si přijdou jak ctitelé klasického sortimentu, tak i milovníci moderních a exotických rostlin, hledající novou inspiraci a zážitky. Je možno zde nalézt řadu zimovzdorných i choulostivých rostlin, exotické rody a druhy orchidejí, palem, stromových kapradin, množství druhů stromů, keřů, trvalek, sukulentů, cibulnatých a hlíznatých rostlin i letniček. V každé části knihy jsou druhy a odrůdy vybírány zejména ze zahradnického hlediska a velký důraz je kladen na praktické informace o jejich nárocích a uplatnění na zahradě či v interiéru. Každá rostlina, která je v této knize uvedena, bez ohledu na její původ, druh nebo pěstitelské podmínky je popsána tak, aby se čtenáři dostalo základní informace o tom, co je nutné pro její úspěšné pěstování.
Jednotlivé popisy rodů a druhů byly detailně zpracovány mezinárodním týmem více než 60 specialistů. U každé rostliny je uveden její habitus, anatomie listů a květů, rozměry, geografický původ a otužilost. Popis rodů zahrnuje základní botanické charakteristiky, přirozená stanoviště, počet druhů, okrasné vlastnosti a základní pěstitelské požadavky, včetně odolnosti vůči chladu a nároky na řez.

Předností knihy je snadné používání - rostliny jsou abecedně seřazeny podle botanického jména a na konci knihy je uveden rejstřík českých jmen. Bohatě ilustrovaná úvodní část a rozšířený významový slovník usnadní začátečníkům i pokročilým zahradníkům orientaci v textu a napomůže k rozšíření zahradnických vědomostí a pochopení základních botanických, taxonomických a pěstitelských informací Uvádí botanickou klasifikaci, anatomii rosltin, zásady pěstování venku a v interiérech, postupy při rozmnožování rostlin či jejich řezu a ošetřování a poskytuje základní informaci o každé uvedené skupině zahradnických rostlin, od stromů až po jemné kapradiny.

Jméno:
Telefon:

Libor Borák
737470568

Lokalita:700 30 Ostrava

Vidělo:

21 lidí

Cena:

V textu
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty©2018 Bazoš - Inzerce, Bazar Encyklopedie
Nápověda, Kontakt, Reklama, Podmínky, RSS, Mobilní verze
Inzeráty knih celkem: 29280, za 24 hodin: 862