Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Knihy >

ucebnice na




Inzerát byl vymazán.


List inzerátů
Zobrazeno 1-20 inzerátů z 1 310
Cena
Lokalita
Zobrazeno
Fyzika pro gymnázia – Mechanické kmitání a vlnění KATEGORIE

Fyzika pro gymnázia – Mechanické kmitání a vlnění KATEGORIE

- [8.6. 2026]
Fyzika pro gymnázia – Mechanické kmitání a vlnění (nakl. Prometheus). Učebnice pro střední školy. Brožovaná, dobrý stav. Možný osobní odběr i zaslání od 49 Kč přes AlzaBox.


30 Kč
Frýdek - Místek
739 51
17 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodám naučné příručky

Prodám naučné příručky

- [8.6. 2026]
Prodám naučné příručky Zajmová činnost ve školní družině – Anna Holešovská Rok ve školní družině – Anna Holeyšovská 1ks 399kč New Headway Zábavné kvízy pro každý věk – Jitka Suchá Click Start witch New angličtina pro 4. ročník učebnice ...


50 Kč
Praha 7
170 00
25 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Vzácná kniha / učebnice Pletení z loubků

Vzácná kniha / učebnice Pletení z loubků

- [8.6. 2026]
Kniha Pletení z loubků, autor Helena Šenfeldová, rok vydání 1975, edice Technologie lidové výroby - svazek 3, nakladatel Slovácké muzeum Uherské Hradiště, 129 stran, náklad pouhých 2000 výtisků, velmi vyhledávaná učebnice, brožovaný výtisk včetně p ...


450 Kč
Praha 5
150 00
65 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Čítanka v kostce, Český jazyk v kostce

Čítanka v kostce, Český jazyk v kostce

- [8.6. 2026]
Čítanka I a Český jazyk jsou jako nové, bez známek opotřebení. Čítanka II lehké známky opotřebení má, ale pořád je v krásném stavu. Cena 99 Kč/učebnice (+ doprava). Při koupi všech tří cena 269 Kč (+ doprava). nabízím osobní předání v Brně či ...


99 Kč
Brno
641 00
76 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Matematika učebnice a sbírka úloh

Matematika učebnice a sbírka úloh

- [8.6. 2026]
Prodám učebnice a sbírky úloh z matematiky pro SŠ. Učebnice jsou v dobrém stavu, stránky nepopsány. Odmaturuj z matematiky 1 - 80Kč Matematika příprava k maturitě a přijímacím zkouškám (Petáková) - 80Kč Sbírka úloh z matematiky pro SOU a SOŠ - 1 ...


V textu
Ostrava
708 00
14 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Česká literatura - Prokop

Česká literatura - Prokop

- [8.6. 2026]
Prodám učebnice literatury pro SŠ. Učebnice jsou v dobrém stavu, na pár stránkách sem tam něco zvýrazněno. Přehled české literatury 20. století (Prokop) - 70Kč Přehled světové literatury 20. století (Prokop) - 70Kč Literatura 19. a počátku 20.st ...


V textu
Ostrava
708 00
11 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Malá encyklopedie elektrotechniky

Malá encyklopedie elektrotechniky

- [8.6. 2026]
nabízím učebnice SŠ: Malá encyklopedie elektrotechniky - Polovodičové součástky a mikroelektronické struktury Ing. Adolf Klímek, CSc., Ing. Josef Zíka, CSc., nakladatelství SNTL, 1989. Pevná vazba, dobrý stav, minimálně používané. Vhodné pro ...


150 Kč
Plzeň
301 00
133 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Elektronika - obvody - součástky - děje (Robert Láníček)

Elektronika - obvody - součástky - děje (Robert Láníček)

- [8.6. 2026]
nabízím učebnici SŠ/VŠ: Elektronika-obvody-součástky-děje Autor Robert Láníček, nakladatelství BEN, technická literatura. Velmi dobrá kniha pro studenty elektrotechnických oborů. Velmi dobrý stav, čtená, TOP STAV. ISBN 80-86056-25-2 Osobní pře ...


300 Kč
Plzeň
301 00
133 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Přehled elektrotechniky - Ing. Václav Vlk

Přehled elektrotechniky - Ing. Václav Vlk

- [8.6. 2026]
nabízím učebnice SŠ: Přehled elektrotechniky (technické příručky práce), autor Ing. Václav Vlk, nakladatelství ROH, 1972. Pevná vazba, dobrý stav. Osobní převzetí Plzeň Balíkovna 85Kč Zásilkovna 95Kč


100 Kč
Plzeň
301 00
138 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Automatizace - Ing. Ladislav Hartmann

Automatizace - Ing. Ladislav Hartmann

- [8.6. 2026]
nabízím učebnice SŠ: Automatizace - Ing. Ladislav Hartmann, nakladatelství SNTL, 1989. Velmi dobrý stav na své stáří, vazba pevná, nepoškozená. ISBN 80-03-00110-2 Vhodné pro studenty elektrotechnických oborů. Osobní převzetí Plzeň Balíkovna ...


100 Kč
Plzeň
301 00
137 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Elektronika a sdělovací technika - Ing. Vladimír Svoboda

Elektronika a sdělovací technika - Ing. Vladimír Svoboda

- [8.6. 2026]
nabízím učebnice SŠ: Elektronika a sdělovací technika, autor Ing. Vladimír Svoboda a kolektiv, nakladatelství SNTL, 1970. Pevná vazba, dobrý stav, občasně vypsané poznámky tužkou. Vhodné pro studenty středních škol- 4.ročníky SPŠ elektrotechni ...


100 Kč
Plzeň
301 00
137 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Manuál technické dokumentace (Jiří Šťastný, Boleslav Třeští)

Manuál technické dokumentace (Jiří Šťastný, Boleslav Třeští)

- [8.6. 2026]
nabízím učebnice SŠ: Manuál technické dokumentace, autor Jiří Šťastný, Boleslav Třeštík, nakladatelství KOPP. Měkká vazba, čtená, dobrý stav. Osobní převzetí Plzeň Balíkovna 85Kč Zásilkovna 95Kč


50 Kč
Plzeň
301 00
134 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy, SPN 2015

Dějepis 2 pro gymnázia a střední školy, SPN 2015

- [8.6. 2026]
Zachovalá učebnice, na spodní straně mírně zašpiněná viz. foto, nezasahuje do textu, strany kompletní, vazba v pořádku. Osobně P8-Čimice, P9-Prosek, P4-Budějovická, možnost zaslání přes Zásilkovnu, PPL nebo Balíkovnu dle aktuálního ceníku při pla ...


80 Kč
Praha 8
181 00
145 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Učebnice pro SŠ

Učebnice pro SŠ

- [8.6. 2026]
prodám učebnice v použitém stavu chemie, fyzika, matematika petakova, sbirka uloh z matematiky 1 a 2, elektrotechnika blahovec 2x cena za kus 80,- 3 kusy 200,- komplet vše za 400,- pište prosím na mail


V textu
Frýdek - Místek
739 11
16 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Knihy různých témat

Knihy různých témat

- [8.6. 2026]
Prodám všechny níže uvedené knihy. Ideálně po více kusech, ale možnost i individuálně. Osobně/poštou/zásilkovna. Nejlépe platba předem na účet a poté obyčejné zaslání, ale může být klidně i dobírkou (jen zbytečně drahé). V případě zájmu o knihy o ...


Dohodou
Hradec Králové
503 46
15 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Učebnice Ekonomika 3

Učebnice Ekonomika 3

- [8.6. 2026]
Kniha pro střední školy nakladatelství Eduko 2020 Původní cena 250 Kč nyní 120 Kč lze i osobní předání podle domluvy Praha 8 nebo i v centru podle programu


120 Kč
Praha 8
182 00
185 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Učebnice na SŠ

Učebnice na SŠ

- [8.6. 2026]
Prodám učebnice vhodné pro SŠ, k maturitě i přijímacím zkouškám na VŠ. Některé jsou nové, některé používané každopádně žádná není zničená natolik, aby neplnila svůj účel. 80kč/kus.


80 Kč
Semily
514 01
202 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Autoškola učebnice

Autoškola učebnice

- [8.6. 2026]
Velmi zachovaly stav. Osobne Trinec nebo moznost dovest na trase Trinec-FM-Ostrava centrum nebo zasilkovna.


99 Kč
Frýdek - Místek
739 61
206 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Zeměpis v kostce I a II pro střední školu

Zeměpis v kostce I a II pro střední školu

- [8.6. 2026]
Zeměpis v kostce I pro střední školy Zeměpis v kostce II pro střední školy Fragment Jako nové, nepopsané, nezohybane, zakoupené do prvního ročníku SŠ v září 2023 jako nové u Dobrovského, cena 450,- Prodáme za polovinu jako celek, nebo si napište o ...


225 Kč
Teplice
419 01
211 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Učebnice pro gymnáziá a SŠ

Učebnice pro gymnáziá a SŠ

- [8.6. 2026]
Prodám učebnice pro gymnázium: - Dějepis pro 1. ročník - 100,-Kč, bez poškození - Literatura pro SŠ - 40,-Kč - spodní část učebnice je zvlněná (namočila se), ale je plně funkční - Odmaturuj ze společenských věd - 100,-Kč, bez poškození - Regionál ...


40 Kč
Praha 9
190 15
212 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Další




©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Knihy celkem: 38854, za 24 hodin: 692

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko