Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > Knihy >

e m




Inzerát byl vymazán.


List inzerátů
Zobrazeno 1-20 inzerátů z 6 433
Cena
Lokalita
Zobrazeno
Kniha za vysvědčení – dobrodružná kniha pro děti 7–14 let

Kniha za vysvědčení – dobrodružná kniha pro děti 7–14 let

- TOP - [13.6. 2026]
TRUHLA PLNÁ BOHATSTVÍ – dobrodružná kniha pro děti, mládež i dospělé Hledáte originální dárek za vysvědčení? Truhla plná bohatství je napínavý příběh o tajemmapě, staré kronice a hledání pokladu z dob švédských válek. 🗺️ Tajemmapa 📖 Stará kr ...


385 Kč
Praha 4
149 00
416 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Kniha Lucy Score Co už nikdy nepřebolí

Kniha Lucy Score Co už nikdy nepřebolí

- [13.6. 2026]
Prodám knihu Lucy Score Co už nikdy neebolí. Jednou čtená, v perfektním stavu, pouze má zažloutlou ořízku od sluníčka. Jinak je jako nová. Osobní odběr Říčany u Prahy nebo Balíkovna 79Kč nebo Zásilkovna 89Kč.


99 Kč
Praha - východ
251 01
26 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Helena Sobková - Tajemství Barunky Panklové

Helena Sobková - Tajemství Barunky Panklové

- [13.6. 2026]
mladá fronta 1997, cena 60+pošt., kniha je nová nečte


60 Kč
Chrudim
538 43
14 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Pracovní sešity Čj 8. a 9. třída

Pracovní sešity Čj 8. a 9. třída

- [13.6. 2026]
Pár vyplněných cvičení (ne moc) jinak dobrý stav 40 kč za učebnici


40 Kč
Praha 4
149 00
13 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Pracovní sešity chemie na ZŠ

Pracovní sešity chemie na ZŠ

- [13.6. 2026]
Nějaká cvičení vyplněná (ne moc) 60 kč za jeden


60 Kč
Praha 4
149 00
12 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Retro sada AUTO ARCHIV – FIAT, ŠKODA, L&K + diapozitiv

Retro sada AUTO ARCHIV – FIAT, ŠKODA, L&K + diapozitiv

- [13.6. 2026]
Nabízím sběratelský komplet AUTO ARCHIV z 80. let: – brožury FIAT (1985) a Laurin & Klement / ŠKODA (1986), – celkem 27 originálních diapozitivů (18 FIAT + 9 z prohlížeče), – funkční diaprohlížeč, – sada diapozitivů „Leningrad“ (SSSR). Vše pův ...


800 Kč
České Budějovice
373 11
9 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Ilustrované sešity Orbis / Panorama – 13 ks, 70.–80. léta

Ilustrované sešity Orbis / Panorama – 13 ks, 70.–80. léta

- [13.6. 2026]
Nabízím 13 originálních ilustrovaných sešitů pro děti z 70.–80. let, vydaných nakladatelstvím Orbis a Panorama. Autoři např. Václav Čtvrtek, Ljuba Štíplová, Alena Vostrá, Svatopluk Hrnčíř aj. Ilustrace od Heleny Zmatlíkové, Zdeňky Krejčové, Karla ...


700 Kč
České Budějovice
373 11
12 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Retro brožury 70.–80. léta – Historické motocykly a Veteráni

Retro brožury 70.–80. léta – Historické motocykly a Veteráni

- [13.6. 2026]
Nabízím originální sadu tištěných brožur z 70.–80. let vydaných Pressfoto/ČTK Praha. Obsah: – Historické motocykly – Jez­dci nejrychlejších motocyklů – Veteráni na našich cestách (3 brožury) Brožury obsahují bohaté barevné fotografie a texty ...


800 Kč
České Budějovice
373 11
12 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Mapa s pohlednicemi

Mapa s pohlednicemi

- [12.6. 2026]
Prodám turistické mapy s pohlednicemi. Cena za kus je 40 Kč.


40 Kč
Břeclav
690 02
18 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Teoretické základy tradiční čínské medicíny

Teoretické základy tradiční čínské medicíny

- [12.6. 2026]
Tradiční čínská medicína


3 000 Kč
Pardubice
530 02
14 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Zelený domov,  Pracujeme se dřevem

Zelený domov, Pracujeme se dřevem

- [12.6. 2026]
Zelený domov - r. 1988 - měkké zažloutlé desky, ktemají na sobě flíčky. Na několika místech trochu rozjetá vazba. Zažloutlé listy, občas může být i nějaký flíček. Pracujeme seevem jen s dobrými nástroji- r. 1991- měkké desky, občas nějaký flíč ...


49 Kč
Svitavy
570 01
16 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Rychlé večeře pro moderní ženu

Rychlé večeře pro moderní ženu

- [12.6. 2026]
minimálně používaná. má měkké desky. 118 stran. Osobní předání je možné v Litomyšli,. Jinak přes postu za 79 Kč nebo přes zásilkovnu za 89 Kč.


69 Kč
Svitavy
570 01
16 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Hýta a Batul (rok 1925)

Hýta a Batul (rok 1925)

- [12.6. 2026]
Hýta a Batul(Helenina drůbež-děti jiných rodičů) sešity 1-13.Vydalo nakladatelství Šolc a Šimáček v roce 1925 a kartonové modré desky.Pěkný stav.CeLeK.mohu i zaslat po předchozí úhradě vč dopravy-Balíkovna 79.-Kč


150 Kč
Praha - východ
251 01
14 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Lenka Lanczová - kompletní sbírka

Lenka Lanczová - kompletní sbírka

- [12.6. 2026]
Prodám kompletní sbírku (60 knih) Lenky Lanczové, nejlépe jako celek. Cena 7000 Kč, při rychlém jednání možná sleva. Osobní odběr Ostrava, po domluvě možné Brno.


7 000 Kč
Ostrava
700 30
24 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
starožitné místopisné leporelo 1930

starožitné místopisné leporelo 1930

- [12.6. 2026]
prodám starožitné pohlednicové leporelo malý formát 30 léta Český ráj


100 Kč
Olomouc
779 00
46 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
PŮL STOLETÍ SVĚTOBĚŽCEM - Josef Ladislav Erben

PŮL STOLETÍ SVĚTOBĚŽCEM - Josef Ladislav Erben

- [12.6. 2026]
Prodám knížku. Posílámes zasilkovnu nebo je možné osobní předání v Praze. Děkuji


150 Kč
Praha 9
190 16
47 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Spirit Animals – kompletní 1. série + bonusový díl

Spirit Animals – kompletní 1. série + bonusový díl

- [12.6. 2026]
Prodám kompletní 1. sérii oblíbené fantasy série Spirit Animals včetně bonusového dílu Příběhy Velkých strážců. Knihy jsou ve velmi pěkném a zachovalém stavu s pevnou vazbou. Sada obsahuje: * Zrození hrdinů * Zrádné vody * Vzestup a pád * Strom vě ...


1 100 Kč
Plzeň
332 02
62 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Komiksy lobo, spider-man, batman, hellboy

Komiksy lobo, spider-man, batman, hellboy

- [12.6. 2026]
Komiksy lobo, spider-man, batman, hellboy Ironman extremis Spider-man Krakenův posledni lov Hellboy ztracená armáda Spider-man Crew 1-17 Batman temný rytíř temměsto 1-3 Lobo Bulíkův případ 1-4 Lobo Sedm zbytečných 1-2 Prodám celé komplet ...


Dohodou
Náchod
549 32
27 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
MAIGRET CHYSTÁ LÉČKU +DOKTOR VALERIO (obě nečtené)

MAIGRET CHYSTÁ LÉČKU +DOKTOR VALERIO (obě nečtené)

- [12.6. 2026]
Prodám levně dvě knihy ve velmi dobrém stavu: "Doktor Valerio" - emanuel Roblés, nakl. Svoboda, rok 1979, 180 stran. K tomu přidám "maigret chystá léčku" - Georges Simenon, vydala mladá fronta, roku 1977, 235 stran, s ilustracemi. Cena je uvedená z ...


49 Kč
Brno
602 00
74 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Historie českého národa v obrazech

Historie českého národa v obrazech

- [12.6. 2026]
Vypráví o slavné minulosti i utrpení českého národa od nejstarších českých pověstí a po události minulého století. 100 uměleckých obrazů slav. malířů: Liebschera, Brožíka, mathausera, Brunnera, Skramlíka, Černého a dalších.


1 000 Kč
Nymburk
288 02
75 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 Další




©2026 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS,

Inzeráty Knihy celkem: 38156, za 24 hodin: 718

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko